[ Back to previous page ]

2020 NEW FEEDBACK Date : 28 April 2020

Wel gedaan Menere!

Ons bly ‘n Span om mee rekening te hou!

Groete

Lyndon Storer

Executive Director: Agri Valuations ~ Agri Land Group (Pty) Ltd

303 Polaris Avenue

Waterkloof Ridge

Pretoria

+27 (0) 87 350 6979

Web: www.agrilandgroup.com

Cel: 082 440 3860

Email: lyndon@alg.co.za

Rural & Agricultural Infrastructure Development ; Specialist Agricultural & Commercial Real Estate and Asset Risk Management

cid:image003.jpg@01CF28BA.2F532540 

Email: lyndon@alg.co.za

Rural & Agricultural Infrastructure Development ; Specialist Agricultural & Commercial Real Estate and Asset Risk Management

cid:image003.jpg@01CF28BA.2F532540 

From: Petrus Viljoen

Sent: Thursday, 23 April 2020 20:35
To: Lyndon Storer <lyndon@alg.co.za>; Dries Viljoen <dries@alg.co.za>; Hennie Enslin <he@alg.co.za>; Yolette Muller <yolette@alg.co.za>; Tinus Nel <tinus@alg.co.za>; Francois Lotheringen <fl@alg.co.za>; Paul Visser <vp@alg.co.za>; SJ van der Merwe <sj@alg.co.za>; Riana Viljoen <rv@alg.co.za>
Subject: Fwd: [EXTERNAL] FW: ALFONSO VISSER WAARDASIES DEEL 2 VAN 2 DELE

Thys / Johan

Baie dankie vir die voorbeeld wat julle vir ons almal stel. Julle bydra tot die uitbou van ALPRO se naam gaan nie ongesiens verby nie.

Puik gedoen dit is lekker om met julle geassosieer te wees.

Dankie

Sent from Petrus Viljoen's iPhone: CEO Agri Land Group (Pty) Ltd

Begin forwarded message:

From: "Visser, Alfons" <Alfons.Visser@goldenpeanut.com>
Date: 23 April 2020 at 20:26:20 SAST
To: Riana Viljoen <rv@alg.co.za>, "Tintinger, Terry" <Terry.Tintinger@goldenpeanut.com>
Cc: Thys Beukes <tb@alg.co.za>, Petrus Viljoen <pv@alg.co.za>
Subject: RE:  [EXTERNAL] FW: ALFONSO VISSER WAARDASIES DEEL 2 VAN 2 DELE

´╗┐Dankie aan die Alpro span,

Waardeer julle spoedige terugvoer ,

 

Groete

Alfonso Visser

CEO, Golden Peanut & Tree Nut Co

Plot 1J8, Hartswater 8570, South Africa

+27 829482222   M

+27 534741345   W

cid:image001.png@01D00A50.54D3EA20

[ Back to previous page ]